אודות המשרד

המשרד הוקם מתוך רצון לתת ללקוחותיו שירות המשלב מומחיות, ידע וניסיון רב שנים בתחומי העיסוק של המשרד יחד עם יחס אישי לו זוכים כלל לקוחות המשרד, לצד הבנה מעמיקה של הצרכים המשפטיים והעסקיים של לקוחותיו.

משרדנו מתמחה בכלל התחומים הקשורים לעולם האינטרנט, לרבות משחקים והימורים באינטרנט, מסחר אלקטרוני, מסחר פיננסי באינטרנט, סליקת תשלומים, כלכלת שיתוף ועוד, וגם בתחומי ההיי-טק המסורתיים יותר, לרבות תוכנה, סייבר ועוד.

אנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ משפטי מקיף וכולל הנותן מענה לכלל הצרכים המשפטיים של הלקוחות, בכלל התחומים הנוגעים להם, בפן המסחרי, הרגולטורי (לרבות רישוי ברחבי העולם), העסקי, בהיבטים של דיני עבודה, פרטיות ועוד. כמו כן, אנו מייצגים את לקוחותינו במגוון עסקאות השקעה, מיזוג ורכישה, בין בצד של המשקיע / רוכש ובין בצד של המוכר.

מרבית פעילותו של המשרד והפעילות של לקוחותיו היא בינלאומית וחוצת גבולות, המשלבת ייעוץ משפטי רב תחומי ורב ממדי, תוך כדי ליווי של פעילות זו בכל רחבי העולם, בין היתר בהסתמך על קשת רחבה של משרדי עורכי דין עימם אנו עובדים במדינות רבות מספור. כך, בין היתר, זוכים לקוחותינו לטיפול מקיף באמצעות משרדנו מתוך ראייה רחבה של צרכיהם בישראל ומחוצה לה.

אנו מעניקים ייעוץ משפטי ללקוחותינו בכלל שלבי הפעילות שלהם –מיזמים בתחילת דרכם, עסקים המצויים בשלב צמיחה ומיזמים בוגרים – בין כאלו הנוטלים הובלה עולמית בתחומי הפעילות שלהם ובין חברות ציבוריות הנסחרות בבורסות ברחבי העולם. לקוחותינו נמנים על השורה הראשונה העולמית בתחומי הפעילות שלהם.

השירות הייחודי שלנו, המשלב ידע, הבנה וניסיון משפטיים ועסקיים, קשרים והיכרות עם שורה ארוכה של גורמים ברחבי העולם בתעשיות בהן עוסק משרדנו, יחד עם טיפול קשוב ואישי, מאפשר לנו להעניק ייעוץ איכותי וייחודי ללקוחותינו.