הייטק

משרדנו מלווה ונותן ייעוץ למיזמי ולחברות היי טק החל מן השלב הראשוני שבו נוצר ומתגבש הרעיון העומד בלב המיזם, ובהמשך דרך השלבים הנדרשים במסגרת הקמת ותפעול המיזם כגון הסכם מייסדים, מבנה תאגידי, גיוס משקיעים והסכמי השקעה, לרבות ייעוץ רגולטורי, מיסויי וכן בהיבטים של דיני עבודה.

נוסף על כך, אנו מעניקים ייעוץ משפטי לפעילות השוטפת של החברה, דוגמת הסכמי רישוי וטכנולוגיה, הסכמי תוכן ופיתוח, קניין רוחני, שיווק, הסכמי סליקה, Joint Ventures ועוד.

משרדנו אף מלווה את לקוחותינו בגיבוש של מתווי השקעה ומכירה, וכן במשא ומתן ובליווי המשפטי של עסקאות אלו, לרבות הנפקות לציבור.

אנו נותנים ללקוחותינו מעטפת שירותים נרחבת המספקת ראייה מקיפה של כלל היבטי הדין הרלוונטיים תוך שימת דגש על צרכי הלקוח, ומעניקים מענה משפטי לצד מענה אסטרטגי הנובעים מידע רב וניסיון עתיר שנים, שמאפשרים לנו למצוא את הפתרון המשפטי הנדרש לבעיה בכדי לקדם את עסקיו של הלקוח באופן המיטבי ביותר.

מטבע הדברים, פעילותן של מרבית חברות ההיי-טק אינו מוגבל לתחומי המדינה בלבד; לקוחותינו נהנים מן המומחיות והניסיון שמשרדנו צבר במשך שנים של ליווי לקוחות בפעילותם הבינלאומית, לרבות קשרים עם עשרות משרדי עורכי דין בינלאומיים, באופן שמאפשר ללקוחות לקדם את עסקיהם ברחבי העולם.